Copyright © 2022 ARC School 2D ve 3D Çizim Kurs | Mimari Çizim Kursu | MEB Onaylı Sertifikalı Kurs Web Tasarım Bütün Hakları Saklıdır.

MİMARİ EĞİTİMLER

MİMARİ EĞİTİMLER

Mimarlık paketi programında sıfırdan ileri düzey eğitim modeli benimsenmiştir.

3DS Max kursu eğitimi sonunda İnşaat, iç mimari, mobilya, peyzaj düzenleme, demir doğrama ve bir çok alanda 3 boyutlu tasarım ve modelleme yapabilirsiniz. Günümüzde müşteri talepleri doğrultusunda yapılacak bir projenin bitmiş halini görmek istemektedir. Müşterinin bu talebine karşılık verebilmek için iyi bir 3DS MAX kullanıcısı olmakla mümkündür. Uzun yıllardan bu yana 3 boyutlu tasarım alanında sektör kalifiye personel açığını kapatamamıştır. Bu nedenle kendinize yeni bir meslek seçmek istiyorsanız 3DS Max kursunu bitirerek bunu sağlamanız mümkündür. 3DS Max kursu eğitimi içerisinde eğitime sıfırdan başlayıp, 2 boyutlu modelleme ve 2 boyuttan 3 boyuta yükselterek tasarımlarınızı oluşturabilir ve V-Ray programını kullanarakta gerçekçi renderlar alabilirsiniz. Bu tasarımları yapabilmek için kaliteli bir 3DS Max kursu eğitimi kaçınılmazdır. Eğitiminiz bittikten sonra eksiklikleriniz olduğunu düşünürseniz bir sonraki eğitime ücretsiz olarak dahil olabilirsiniz.

  3 boyutlu modelleme, kaplama, canlandırma, aydınlatma, özel efektler, hareketli görüntüler, gerçekçi animasyonlar gibi daha birçok amaca hizmet eden, uluslar arası kabul görmüş bir yazılımdır.Autodesk 'in dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan 3 boyutlu modelleme, canlandırma ve kaplama yazılımı 3DS MAX, etkileşimli ve gerçek zamanlı çalışma ortamına sahip en kapsamlı 3 boyutlu modelleme, aydınlatma, canlandırma ve kaplama yazılımıdır.