Copyright © 2022 ARC School 2D ve 3D Çizim Kurs | Mimari Çizim Kursu | MEB Onaylı Sertifikalı Kurs Web Tasarım Bütün Hakları Saklıdır.

COREL DRAW

COREL DRAW

COREL DRAW

 

COREL DRAW EĞİTİMİ

Bu Program yardımı ile istediğiniz boyut ve ebatlarda Kurumsal Logo, Gazete, Dergi, Afiş, Bilboard tasarımı, Raket tasarımı, İşyeri Reklam panoları, Broşür, Davetiye, Kartvizit, Resim, Karikatür, Web sayfalarında kullanılacak objeler ve çerçeveler, arkaplanlar, buton kenarlık ikon vb çizimleri yapabilir, Firmalar için Araç giydirme, Kol saati ve duvar saati için iç desen tasarımları, çanta tasarımları, takvim tasarımları, üzerine baskı yapılabilecek her çeşit Forma, T-shirt, kazak penye v.b gibi giysiler için tasarımlar yapılabilir.

Her çeşit porselen tabak, fincan, vb gibi ürünlerin üzerlerine basılacak çeşitli tasarımlar, Gıda ambalajları, Fotoğraf albümleri, Ürün barkodları, Desen, Motif tasarımı, her çeşit 2 boyutlu çizim ve 3 boyutlu gibi görünen çizimlerle birlikte hayal gücünüzle orantılı olarak özgün bir şekilde dilediğiniz vektörel ve Bitmap grafik çizimleri yapabilirsiniz. Önemli olan hayal gücünüzü serbest bırakmaktır.

Müfredat

DERS SAATİ COREL DRAW KONULARI
0-3 Karakter Tasarımı
0-6 Desen Tasarımı
0-9 Takvim Uygulaması
0-12 Kartvizit tasarımı
0-15 Çoklu kartvizit hazırlanması ve basımı ve 2 Boyutlu Logo tasarımı
0-18 3 Boyutlu logo tasarımı ve Broşür tasarımı
0-21 Ürün tasarımı ve Barkod üretimi ve basımı
0-24 Karton kutu çizimi ve Kartonet ürün tasarımı
0-27 Araç giydirme ve Web site tasarımı
0-30 Kitap kapak tasarımı ve Tabela kutu harf çizimi ve uygulanması
0-33 Kendi fontunuzu hazırlama ve Fotoğraf Çerçeve Çalışmaları
0-36 GENEL TEKRAR

 

GRUP EĞİTİMİ = 36 SAAT SINIF 3 KİŞİLİK OLACAKTIR

*SINIFLARIMIZIN KAPASİTESİ AZALTILMIŞ OLUP DERS İŞLEYİŞİ ÜST SEVİYEDE TUTULMASI AMAÇLANMIŞTIR.

ÖZEL DERS = 20 SAAT

*BİRE BİR EĞİTİMDE ÇİFT EKRAN KULLANILMAKTADIR DERS İŞLEYİŞİ VE UYGULAMALARDA DİREK EĞİTMEN MÜDAHALESİ YAPILMASINDA HIZLI OLUNMASI AMAÇLANMIŞTIR
.

Ders Saatleri

EĞİTİM SAATLERİ
SABAH = 10:00 - 13:00
ÖĞLEN = 14:00 - 17:00
AKŞAM = 19:00 - 22:00

Eğitmen

Corel Draw eğitmenimiz; Grafik Tasarım mezunu olup alanında uzmanlaşmış, bilgili, başarılı, yenilikleri takip eden, dinamik ve özverili eğitmenlerimizden biridir. Her branştan eğitmenimiz hem dersleri vermek hem de kendi branşı hakkında güncel gelişmeleri takip edip öğrenciye aktarmakla görevlidir.