Copyright © 2022 ARC School 2D ve 3D Çizim Kurs | Mimari Çizim Kursu | MEB Onaylı Sertifikalı Kurs Web Tasarım Bütün Hakları Saklıdır.

ONLİNE DERSE 30 SAAT KATIL HEDİYE EĞİTİMİNİ SEÇ

bilişim sektöründe  3d max,Setchap,Revit, Microsoft, sap2000, Autodesk, Adobe, Sta4cad partneriyle birlikte eğitim hizmetleri sunan Bilişim Eğitim Merkezi olarak “ARCSCHOOL” uygulamasıyla sektöre bir yenilik daha kazandırıyoruz. 
 

hizmet süresi boyunca, “Öğretme Garantisi”, “Bilişim Eğitimlerinde ilk Franchise”, “Türkiye’de ilk Autodesk Partnerliği”, “Türkiye’de ilk yeni eğitim programlarının geliştirilmesi” gibi bir çok yeniliği sektöre kazandıran Bilişim Eğitim Merkezi olarak, “Yeni Nesil Bilişim Eğitimi”lerine de Eylül ayı ile birlikte başladık. 
 

Gelişen teknoloji ile birlikte artık yanımızdan ayırmadığımız pc’lerimizle derse katılma imkanı sağlıyor, bu durumu kursiyerlerimize artı indirim oranı olarak sunuyoruz. Tüm dünyada akım haline gelen, "BYOD" (Bring Your Own Device) uygulamasını, Bilişim Eğitim Merkezinde “ONLİNE EĞİTİME KATIL" ile kursiyer adaylarımıza sunuyoruz.
 

Bu uygulama ile kursiyerlerimize finansal ve eğitim açısından ciddi avantajlar sunuyoruz.

·  Fiyat Avantajı % 50 İndirim,

·  Eğitim sonrası evde, kafede ve sosyal ortamlarında tekrar imkanı, (Mobility)

·  Kendilerini rahat hissettikleri cihazlarda üretkenliğin artması, (Kişiselleştirme)

·  Kişisel ve profesyonel (eğitim) süreçlerini aynı cihazda uygulama imkanı,

·  Eğitimlerini tamamladıktan sonra profesyonel iş hayatlarında "BYOD" ( Bring your own device) tercih eden firmalar için kolay oryantasyon süreçleri,