Copyright © 2022 ARC School 2D ve 3D Çizim Kurs | Mimari Çizim Kursu | MEB Onaylı Sertifikalı Kurs Web Tasarım Bütün Hakları Saklıdır.

MİMARLIK PAKETİNDE PANDEMİ İNDİRİMİ

ALANINDA UZMAN EĞİTİM

Hayalini kurduğunuz mesleğe arcschool' da alanında tecrübeli ve uzman, sektörün içinden gelen eğitmenlerimiz bünyesinde eğitim alarak alanınızda uzmanlaşabilir ve mesleğinize kavuşma yolunda çok büyük bir adım atabilirsiniz.

En büyük yatırımın kişinin kariyerine yapılan olduğunun farkında olan ve Microsoft, Adobe, Autodesk gibi dev yazılım üreticileri başta olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4 CAD, CISCO, Nebim gibi dünya devlerinin Türkiye’deki Yetkili Eğitim Merkezi olan ARCschool, kursiyerlerine daha iyi bir geleceğin temellerinin atılacağı eğitimler veriyor.

Güncellenen içerikleriyle; Sistem, Network, Yazılım, Grafik Tasarım,  Web Tasarım, Dijital Pazarlama, Microsoft Office, 3D Animasyon, Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans akademik eğitim düzeyindeki İç Mimari ve Dekorasyon eğitimlerinden birine karar vererek formu doldurup %50’ye varan indirimlerden yararlanmanın tam zamanı!